Як проходили трудові будні грабіжника Семочко

Прості смертні громадяни України у свої трудодні зазвичай все ж працюють. Виключення складають хіба хворі та ліниві, та і то є звичка у наших людей навіть у хворобу працювати.

А от скандально відомий Семочко за Ваш (в тому числі і мій кошт) не соромиться возити свою дружину до Відня. Розумію, попити на вихідних віденської кави — хороша річ. Однак, пан Семочко вважає, що вихідні в нього тоді, коли йому хочеться, а не тоді, коли закон передбачає. Адже в той час він ще був на державній посаді. І не де небуть, а заступником очільника розвідки.

Інший момент, що відпочивати скромно він уже певно розучився. Тому сукупно це виглядає як смачний плювок в лице українцям. Адже готель Bristol один із найдорожчих у Відні.

Та і в побуті ця пара мало в чому собі відмовляла. Переліт, за нашою інформацією, обійшовся Семочку близько 5 тис. євро. Смачно поїсти люблять всі, а от поїсти за раз на 500 євро можуть далеко не всі, особливо 2-3 рази на день.

Кажуть рахувати чужі гроші не етично, але це держслужбовець, тому і гроші трошки наші. Загалом така поїздка прохудила кишеню Семочка на +/- 15 тис. євриків. А це його “грошове забезпечення” на посаді заступника голови розвідки більше як за півроку.

Доволі цікаві “вихідні”.

Источник: semochko.net.

Также читать

Список статей