Маріонетка Коломойського в Службі зовнішньої розвідки

На днях колишній співробітник СБУ Сергій Семочко був призначений на посаду першого заступника Голови зовнішньої розвідки України. Те, що пан Семочко - це людина Коломойського - ні для кого не секрет, він давно лобіював інтереси дніпровського олігарха. Точніше сказати - був інструментом тиску на конкурентів Бєні по бізнесу.

Добряче "покошмаривши" приватний сектор обіймаючи посаду Київському главку , Семочко поперли з спецслужби і прийняли в лави СЗР. Дивно, що нікого не зупинили ні численні дисциплінарні стягнення Семочко, ні його корупційні скандали, ні те, що в тісних кругах його звикли називати ставлеником ФСБ, що дбає про те, аби дружина Семочко, близька родичка Ігоря Коломойського, безперешкодно каталась в анексований Крим по справам.

Але найбільше обурює зухвалість пана Семочка, який насмілився після всіх своїх “витівок” і махінацій з фармацевтикою та обшуками в Lucky Labs і Good Wine подати в суд оскарження на неправомірність вжитих до нього дисциплінарних санкцій! Тут не те щоб догана, тут НАБУ і ГПУ плаче за таким клієнтом, як Сергій Семочко!!!

Швидше за все, Семочко займатиметься організацією і проведенням виборів. Для цього його і поперли зі Служби безпеки, щоб там йому не заважали займатись агітацією та просуванням сил, які в свій час підняли Семочко з барделя до впливового правоохоронця. Службі зовнішньої розвідки можна буде лише поспівчувати: тепер всі сили розвідників будуть спрямовані на отримання компромату на конкурентів та коштів, щоб цей компромат вдало запустити в пресу.

Также читать

Список статей